top of page
Çalışma Yüzeyi 1_300x.png
1.jpg
2.jpg

Walk2COP27'nin içerisinde yer almak, her şeyden önce toplulukları harekete geçirmenin etki ve sonuçlarını görmemiz açısından son derece öğreticiydi.

Bu deneyimi  "Küresel Sesler" kampanyamız ile tüm paydaşlarımıza aktarmak için çabaladık. Her ülkede gerçekleşen etkinliklerden, öne çıkan sesleri duyurmaya çalıştık.

Çokça yürüdük, konuştuk ve eyleme geçtik. Açık söylemek gerekirse COP27'ye giden yol, COP27'nin kendisinden çok daha iyi geldi. Bizim ve bizim gibi düşünenlerin bir arada olma enerjisi çok gerçekçiydi ve dönüştürücü oldu.

WALK2COP27 sürecinde İklimler Güzeldir ekibi olarak, Jane Goodall Enstitüsü'nün Afrika Burundi'de gerçekleştireceği ağaçlandırma projesinde 1661 adedi sağlayabildik ve toplamda 200.000 ağaç hedefine ulaşıldı.

Bu yıl iklim eylemi için işe yarar şeyler yapmak önemliydi. Önümüzdeki yılın COP28 sürecinde biz ne yapabiliriz diye gelen geri bildirimler etkinin en güzel göstergesi olsa gerek. Son olarak, bu süreçte Türkiye ekibi alkışlanacak işler yaptı, ayrıca gurur duyduk.

Daha yapılacak çok şey var ve biz çok istekliyiz, ya siz?

Telefon

0 216 906 0315

Email 

Sosyal Medya

  • Spotify
  • LinkedIn
  • Instagram
bottom of page